Je nejvyšší čas

30. září 2015 v 9:56 |  Politika

zaplnit Letnou. Ale sama ji nezaplním. Jsem žena. Jsem žena a nejlépe je mi doma. Ale bezpečí a teplo domovů se otřásá v základech.


V minulém režimu u nás v ČR Arabové bydleli, studovali, pracovali a oboustranně absolutně žádný problém. ALE. V minulém režimu oni spolu s námi, stejně jako my, zadarmo studovali. A oni jako my všichni jsme pracovali a bydleli. Nejen oni, ALE I MY! I MY! A nikdo nikoho nevyháněl z domu na ulici, nikdo nespal s krysami v kanále! Byli jsme v řádu rovnocenní lidé - hosté a domácí.


Stop násilí, nenávisti, nespravedlnosti, diskriminaci a rasismu!


Nejsem vůdčí osobnost. Nejsem politik. Nejsem bojovnice, vraždit neumím. Jsem žena a bytostně potřebuji oporu silných bezpečných paží, jako znásilněná země potřebuje oporu a sílu bezpečí rovných, chytrých, statečných Zemanů, Klausů, Konvičků, Hamplů, Okamurů a dalších a dalších sebevědomých statečných zprava i zleva, všech společně. Nejednota je překážkou k vítězství života nad smrtí."Nikdo nemá větší lásku než ten, kdo položí život za své přátele."
(Jan 15:13)


Z lásky k dětem a dětem jejich dětí volám a prosím naplňme Letnou. A půjde s námi do toho celá Evropa a celý svět. Vždyť oni všichni té nespravedlnosti už mají také dost.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama