„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“

10. května 2015 v 11:50 |  PolitikaAno, je to tak, žádní slavní vojevůdci a hrdinové, žádná nádherná vojenská tažení a geniální strategické tahy! Jen strašné, špinavé války, žádní vítězové, jen sami poražení. A těží z toho ti, kteří druhé posílají na smrt a ve jménu vlastních mocenských špinavých zájmů se neštítí likvidovat celé národy.


Hluboký smysl slov vojáka Švejka: "Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!" je nutné pod doživotním trestem uzákonit!


Uzákoněná morálka, pevně daná ústavou, musí být v novém uspořádání světa tím rozhodujícím krokem, prvním a hlavním zákonem nade všemi ostatními zákony, aby podle skutků a slov bylo zřejmé, kdo patří do vlády a kdo na základu fakty podložené manipulace a lži, anebo počtu mrtvol na bojišti, za mříže.


Ústava musí být jednoduchá, jako Desatero aby člověk mohl podle přikázání žít, i když není křesťan.


Lidem bez výjimky všem, malým i velkým, podvodníkům a lhářům, zlodějům, a vrahům zleva i zprava, nade všemi zákony ústavou musí být dáno, že lhát, krást a zabíjet se nesmí, že zbrojení a války jsou hromadným vražděním, a že mediální vymývání mozků je lež, bankovní i nebankovní lichva a obohacování se na druhých je krádež. Ve středověku se za krádež sekaly ruce. Stačilo by opsat tuto část středověké ústavy a místo useknuté ruky nasadit trest ruky pracující, která odpracuje a vrátí, co nakradla.


Když globalizace, tak globálně je nutné uzákonit, že kdo lže, je podvodník, kdo krade je zloděj a kdo zabíjí, je vrah, kdo válku rozpoutá, financuje a řídí, je sériovým vrahem. A někde to začít musí. Tak proč ne v ČR?


A že taková politická strana neexistuje? Tak bude třeba ji založit, v příštích volbách jednohlasně zvítězit a vítězství dobra nad zlem uzákonit. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama